Parker Kocaeli

Doğru Hidrolik yakın geçmişte konusunda dünya lideri olan Amerika menşeli PARKER firmasının distribütörlüğünü üstlenmiş ve bu alanda ihtiyaç duyulan noktada çok geniş bir faaliyet potansiyeli oluşturmuştur. Sektörün önde gelen hidrolik firmalarından olan Eaton vickers ve Atos’un ülkemizdeki faaliyet payı ve aktiviteleri hızlı bir şekilde yükselmektedir. Etkin olduğumuz diğer bir alan ise Legris ve Origa markası ile hizmetini verdiğimiz yüksek kaliteli fittings bağlantı elemanlarıdır. Yer aldığı önemli projeler ve üstün malzeme kalitesiyle hizmet veren Legris ve Origa firmasının temsilciliğini yapmaktayız..

Şirketimiz sektördeki varlığı boyunca hidrolik konusunda önemli adımlar atmıştır. Özellikle Parker

buy kamagra

,Legris,Origa,Eaton Vickers ve Atos konularında aranan ve ihtiyaçlara yanıt veren firmamız

antibiotics.space

, hizmet kalitesinin ön planda tutulduğu bir çalışma içindedir. Bu çalışmalar önümüzdeki dönemlerde de giderek artacak ve faaliyetlerimiz genişleyecektir. Hedefimiz gelecekte Doğru Hidrolik’te imalat imkânlarını daha da genişleterek pazardaki ihtiyaçlar için vazgeçilmez bir adres olmaktır.

 

Kocaeli Parker Bayi | Parker bayileri | Gebze Parker  | Gebze Hidrolik | Gebze Pnömatik

Read More

Parker Hannifin Hakkında

Parker Hannifin, hareket ve kontrol teknolojilerinde dünya lideri bir Fortune 250 firmasıdır. 100 yıl boyunca Parker, mobil, endüstriyel ve havacılık sektörlerindeki müşterilerini başarıya taşımaktadır. Parker

clomid 50 mg kaufen

, 61 yıl üst üste hissedarlarına ödediği yıllık temettülerde artışa gidebilmeyi başarmış olup bu başarısıyla S&P 500 endeksinde mevcut firmalar arasında en uzun süreyle temettü artışı sağlayan ilk beş firma arasında yer almaktadır. Daha fazla bilgi almak için www.parker.com adresini ziyaret edin ya da sosyal medyada @parkerhannifin hesaplarını takip edin.
2007 yılında kurulan Parker Türkiye

, kuruluşunun 10. yılında içlerinde Çekya, Polonya, Macaristan ve Rusya’nın da olduğu 28 ülkeden oluşan yeni bölgesinde Parker Merkez ve Doğu Avrupa Satış Şirketi (SC CEE) adı altında müşterilerine ve iş ortaklarına güçlü ve deneyimli ekibi ve profesyonel dağıtım ağı ile komple ürün ve sistem çözümleri sağlamaktadır. Parker SC CEE, tek bir tedarikçiden sağlanabilecek en geniş ürün yelpazesine sahip hareket ve kontrol sistemleri tedarikçisidir. Parker hakkında daha fazla bilgi almak için www.parker.com adresini ziyaret edin ya da sosyal medyada @parkerturkiye hesaplarını takip edin.

Read More
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Twitter
YouTube
Instagram