Doğru Hidrolik & Pnömatik Sistemler

2010 yılında endüstriyel alanda Hidrolik – Pnömatik ürün taleplerini karşılamak ve sorun odaklı entegre çözümler sunmak üzere Adem DOĞRUL tarafından kurulmuştur. Firmamız amaçları  doğrultusunda, başta Amerika, Almanya ve İtalya’dan olmak üzere sektördeki önemli firmaların temsilciliğini üstlenmiştir. Temsil ettiğimiz firmaların yerel faaliyetlerini sürdürürken geniş malzeme çeşitliliği ve güçlü stok anlayışıyla müşterilerimize malzeme destekli mühendislik hizmetleri sunmaktayız.

 

Sektöründe 8 yıldır başarıyla hizmet veren Doğru Hidrolik, etkin mühendislik çözümlerini, yüksek kalitedeki ürünlerle beraber hızlı tedarik kabiliyetini birleştirerek sunmakta ve hizmet kalitesiyle tanınan firmalar arasında yerini almaktadır. Gelişime önem veren anlayışımız, çatımız altında yer alan Hidrolik-Pnömatik malzeme gruplarını zenginleştirirken, uygun stok seviyeleriyle devamlılığı esas almaktadır. Hizmet ağımız içinde pnömatik valfler,silindir ve bağlantı elemanları,hidrolik güç üniteleri, hidrolik silindirler, hidrolik devre elemanları ve hidrolik proje tasarımı yer almaktadır.

 

Doğru Hidrolik yakın geçmişte konusunda dünya lideri olan Amerika menşeli PARKER firmasının distribütörlüğünü üstlenmiş ve bu alanda ihtiyaç duyulan noktada çok geniş bir faaliyet potansiyeli oluşturmuştur. Sektörün önde gelen hidrolik firmalarından olan Eaton vickers ve Atos’un ülkemizdeki faaliyet payı ve aktiviteleri hızlı bir şekilde yükselmektedir. Etkin olduğumuz diğer bir alan ise Legris ve Origa markası ile hizmetini verdiğimiz yüksek kaliteli fittings bağlantı elemanlarıdır. Yer aldığı önemli projeler ve üstün malzeme kalitesiyle hizmet veren Legris ve Origa firmasının temsilciliğini yapmaktayız..

Şirketimiz sektördeki varlığı boyunca hidrolik konusunda önemli adımlar atmıştır. Özellikle Parker,Legris,Origa,Eaton Vickers ve Atos konularında aranan ve ihtiyaçlara yanıt veren firmamız, hizmet kalitesinin ön planda tutulduğu bir çalışma içindedir. Bu çalışmalar önümüzdeki dönemlerde de giderek artacak ve faaliyetlerimiz genişleyecektir. Hedefimiz gelecekte Doğru Hidrolik’te imalat imkânlarını daha da genişleterek pazardaki ihtiyaçlar için vazgeçilmez bir adres olmaktır.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Twitter
YouTube
Instagram